pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
pudełko audiobooku - Widzialne i niewidzialne cz. 3
Widzialne i niewidzialne cz. 3 18.75 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Widzialne i niewidzialne cz. 4
Widzialne i niewidzialne cz. 4 23.55 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Eden
Eden 21.68 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Misery
Misery 24.44 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Audiobook »
»
Widzialne i niewidzialne cz. 2
audiobook:

Widzialne i niewidzialne cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Raj Media
Rok wyd.: 2000
Rodzaj nośnika: CD Box
EAN: 9788363154073
Data: 2015-07-14
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna

Widzialne i niewidzialne cz. 2 - Jacek Królikiewicz - opis audiobooka:

Cykl Widzialne i Niewidzialne miał swoją premierę na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy. Łącznie powstało prawie 100 odcinków cyklu oraz jego przewodnikowej wersji pt. ,,Atlas Rzeczy Widzialnych i Niewidzialnych". Tytuł ten, realizowany przez tych samych twórców, był także obecny na antenie Telewizji Puls. W formie audiobooka ukazały się najlepsze odcinki wybrane przez Autorów.

SPIS TREŚCI

Druga część cyklu zawiera trzy ostrzeżenia przed niebezpieczeństwami duchowymi bardzo oswojonymi w przestrzeni XXI wieku.

1. HOROSKOPY I ASTROLOGIA. W XXI wieku więcej ludzi wierzy w horoskopy niż w istnienie diabła. Dlaczego? Czy w gwiazdach zapisana jest przyszłość człowieka? Kto może ją odczytać i za jaką cenę? Czy poprzez czytanie horoskopów można wejść w dialog z mocami ciemności? Zespół Widzialne i Niewidzialne dotarł do najbardziej renomowanych astrologów w Polsce, by szukać odpowiedzi na te pytania. Czy je znalazł?
2. WSCHODNIE SZTUKI WALKI. Kim był twórca Aikido? Czyjej siły używa człowiek, który stosuje wschodnie sztuki walki? Zespół Widzialne i Niewidzialne dotarł do byłych mistrzów Wschodnich Sztuk Walki, którzy zorientowali się, że wraz z rosnącą sprawnością fizyczną, trącą całkowicie wolność duchową. Dwie podobne historie z Polski i USA są świadectwami ucieczki z krainy mroku do życia w świetle.

3. HARE KRYSZNA. Kim jest Kryszna? Dlaczego mass media kreują wizerunek ruchu Hare Kryshna jako pokojowego i przyjaznego człowiekowi? Czy Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny to sekta, która zabiera życie, a może religijna grupa wzniosłych ideałów? Co proponuje swym wyznawcom? Jaka jest cena otrzymanych w ruchu mocy? Sergiusz, podążając za Kriszną zdobył umiejętności czytania cudzych myśli, uzdrawiania, widzenia przez ściany. ZespółWidzialne i Niewidzialne jako pierwszy poznał jego tajemnicę.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Widzialne i niewidzialne cz. 2"
Jacek Królikiewicz - autor m.in.:
Widzialne i niewidzialne cz. 3 - pudełko audiobooku
Widzialne i niewidzialne cz. 3 Jacek Królikiewicz;
Widzialne i niewidzialne cz. 4 - pudełko audiobooku
Widzialne i niewidzialne cz. 4 Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński;