pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Michnikowszczyzna

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379279371
Data: 2017-09-28
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Michnikowszczyzna. Zapis choroby", publicystyczna książka Rafała Ziemkiewicza, ukazuje się w formie audiobooka, w interpretacji samego autora.

Sam Ziemkiewicz o swojej książce mówi tak: "Adam Michnik interesuje mnie" jako propagandysta przez wiele lat bez skrupułów używający jako narzędzia do urabiania opinii publicznej i robienia polskiej inteligencji wody z mózgów?

"O nie kochani. Do takiego wniosku dojść oczywiście nie możemy, stop, w tył zwrot! Adam Michnik bredzić nie może, a już zwłaszcza cynicznie. Adam Michnik jest wielkim człowiekiem, autorytetem moralnym, bohaterem podziemia, laureatem niezliczonych tytułów honorowych, nagród i medali, et cetera, et cetera. Więc jeśli zastanowienie nad tym co mówi ma kogoś doprowadzić do takich wniosków - to znaczy, że nie wolno się zastanawiać. Wyłączcie swoje mózgi, złóżcie ręce do oklasków - tak się właśnie rodzi michnikowszczyzna".

Audiobook „Michnikowszczyzna” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.