pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Ukryte piękno

autor:

Donna Leon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Noir sur Blanc
Rok wyd.: 2012
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788373923850
Data: 2012-04-26
18.00  25.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis audiobooka:

Na kolacji u teściów komisarz Guido Brunetti poznaje Francę Marinello, żonę wpływowego przedsiębiorcy. Jest nią oczarowany, bo jak się okazuje, łączy ich zamiłowanie do dzieł rzymskich klasyków, Wergiliusza i Cycerona. Intryguje go też wygląd kobiety - jej piękna niegdyś twarz została oszpecona przez nadmierną ingerencję chirurgów plastycznych.

Wkrótce u komisarza pojawia się major Guarino z komendy policji w Margherze, który prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa właściciela firmy przewozowej Stefano Ranzato, utrzymującego kontakty z mafią. Sprawa zatacza coraz szersze kręgi, śmierć Ranzata ma związek z nielegalnym transportem odpadów.

Brunettiemu składa też wizytę Franca Marinello, zaniepokojona faktem, że do komputerów w firmie jej męża ktoś się włamał i otworzył pliki z wyciągami z rachunków bankowych i zestawieniami nieruchomości...

To już osiemnasta powieść Donny Leon z komisarzem Brunettim w roli głównej. Autorka w fascynujący sposób odmalowuje obraz dzisiejszej Wenecji i porusza ważkie, aktualne problemy społeczne tego regionu.

Czyta: Dariusz Kowalski.

Audiobook „Ukryte piękno” - oprawa twarda - Wydawca: Noir sur Blanc. Cena 18.00 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]