pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Ucieczka do Boga. O tym, jak zostawiliśmy wyścig szczurów, by odnaleźć...
audiobook:

Ucieczka do Boga. O tym, jak zostawiliśmy wyścig szczurów, by odnaleźć prawdziwą duchowość i prostotę życia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Źródła Życia
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788360271261
Data: 2016-07-07
13.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ucieczka do Boga. O tym, jak zostawiliśmy wyścig szczurów, by odnaleźć prawdziwą duchowość i prostotę życia - Jim Hohnberger - opis audiobooka:

Książka ta jest czymś więcej niż pasjonującą historią. Jej bohaterowie, przekonani, że amerykańskie marzenie pozbawia ich autentycznej wędrówki z Bogiem, sprzedają swój majątek i przeprowadzają się na dzikie ustronie Montany. Uczą się życia w harmonii z przyrodą i cichym głosem Boga, przeżywając fascynujące doświadczenia.

W stwierdzeniu, że reprezentowane w niej myśli i idee są rewolucyjne, nie ma ani trochę przesady. Koncepcja pełnego poddania się Bogu głęboko Cię pobudzi, zainspiruje i nie pozwoli na obojętność. Jeśli pragniesz autentycznego chrześcijaństwa i marzysz, by Bóg dokonał w Twoim życiu czegoś zupełnie nowego, to znaczy, że jesteś gotów na lekturę tej książki. Dzięki tej lekturze dziesiątki chrześcijan dowiedziało się, że mniej znaczy więcej zobaczyło, jak rezerwować czas dla Boga i rodziny nauczyło się, jak przeżywać każdy dzień z Bogiem.

Jim Hohnberger podróżuje po świecie, głosząc Słowo Boże i prowadząc wykłady na temat prostoty życia i poddania swego życia Bogu. Jest założycielem Empowered Living Ministries i autorem książek, m. in. Ucieczka do Boga, Życie w mocy Boga, Powrót do ciszy, Liczy się człowiek oraz Mężczyzna na obraz Boga.

Audiobook „Ucieczka do Boga. O tym, jak zostawiliśmy wyścig szczurów, by odnaleźć prawdziwą duchowość i prostotę życia” - oprawa CD - Wydawca: Fundacja Źródła Życia. Cena 13.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Ucieczka do Boga. O tym, jak zostawiliśmy wyścig szczurów, by odnaleźć..."
Jim Hohnberger - autor m.in.:
W ogniu nieprzyjaciela - okładka książki
W ogniu nieprzyjaciela Jim Hohnberger;
Mężczyzna na obraz Boga - okładka książki
Mężczyzna na obraz Boga Jim Hohnberger;
Powrót do ciszy - okładka książki
Powrót do ciszy Jim Hohnberger;
Ucieczka do Boga - okładka książki
Ucieczka do Boga Jim Hohnberger;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Przekroczyć rzekę - pudełko audiobooku
Przekroczyć rzekę Anna J. Szepielak