pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Trzymaj się Cukierku

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2021
EAN: 9788366817203
Data: 2021-07-23
19.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Cukierek przybywa już po raz dziesiąty, żeby wciągnąć nas w swój zawirowany świat!
Jest coraz starszy, więc to chyba znaczy, że wreszcie spoważniał i wydoroślał? oj, wręcz przeciwnie! Ten kot jest naprawdę niesłychany! Nie dość, że potrafi  nauczyć w jeden dzień swoją przyszywaną siostrę Tradycję kociego karate, to
odkrywa sekret wygranej w grzybowego totolotka. A skoro towarzyszy im w tym Maciek, to potrójna porcja szaleństw i zabawy gwarantowana. W dodatku, co trzy głowy, to nie jedna i razem łatwiej jest wymyślić sposób na to, jak uniknąć okropnego planu mamy pt.: Zdrowy tryb życia.

Czy uda im się przechytrzyć mamę, i jaki wpływ na to będzie miała decyzja taty? Czy może tylko rozpęta większą burzę? I czy wojna w domu naprawdę może rozpocząć się od bitwy o pudełko?
Cukierek już od 2017 roku gości wśród lektur szkolnych, ale nie tylko stamtąd pochodzi jego sława. Jest po prostu wyjątkowy, bo który inny kot potrafiłby tyle psocić, a przy tym wzbudzać tyle radości? Miau?

Audiobook „Trzymaj się Cukierku” - Wydawca: aleksandria. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.