pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Ktoś jedyny na świecie (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Pudełko CD
EAN: 9788382719260
Data: 2023-01-26
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Świat Julii to klimatyczny dom w sercu Mazur i towarzystwo ojca, przy którym czuje się bezpieczna. Dziewczyna z wielką niechęcią wybiera się na wakacje do swojej matki artystki mieszkającej w Warszawie. Nie myśli jednak o podboju stolicy, wręcz przeciwnie, zamierza ten czas wykorzystać na czytanie i naukę.

Tymczasem okazuje się, że w życiu matki przez ostatni rok zaszły wielkie zmiany. Zamieszkała ze swoim nowym partnerem i jego córką Gosią w dużym domu. Początkowo dziewczyny nie potrafią się porozumieć, ale pewnego wieczoru wspólnie wybierają się na imprezę, na której Julia poznaje przystojnego piłkarza.

Jak potoczą się losy tej znajomości Jak zareaguje rodzina na relacje między młodymi Czy Julce uda się zaprzyjaźnić z własną matką Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w pełnej empatii powieści obyczajowej Katarzyny Wit-Formeli.

Audiobook „Ktoś jedyny na świecie (CD mp3)” - oprawa Pudełko CD - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.