pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia (CD mp3)
audiobook:

Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2012
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788377461051
Data: 2012-10-03
22.51  35.03  12.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
W tej szóstej i najbardziej oczekiwanej opowieści autor bestsellerów z listy ,,New York Timesa, Patrick Lencioni, podejmuje najbardziej uniwersalny temat: brak poczucia szczęścia w pracy i prezentuje rewolucyjny, a jednak niezwykle prosty model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy.

Lencioni przedstawia niezwykle interesującą opowieść o Brianie Baileyu, przedwcześnie emerytowanym menedżerze, który poszukuje sensu w swojej karierze i życiu. Poprzez serię zaskakujących wydarzeń z gabinetu uznanej firmy trafia na stok narciarski Lake Tahoe, a stamtąd pod okienko obsługi zmotoryzowanych we włoskiej restauracji. Dzięki tym doświadczeniom Brian odkrywa trzy uniwersalne przyczyny nieszczęścia i frustracji w pracy i narzędzia pozwalające je pokonać. Próbując przekonać bankiera inwestycyjnego o znaczeniu satysfakcji w pracy i motywując kierowcę w pizzerii do lepszego traktowania klientów, Brian musi stawić czoła różnym aspektom własnej osobowości oraz osobowości innych ludzi, które sprawiają, że brak poczucia szczęścia w pracy jest zjawiskiem tak powszechnym w wielu organizacjach.

Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce zapewnić firmie kulturową przewagę konkurencyjną, menedżerem próbującym zaangażować i zmotywować swoich pracowników, czy też pracownikiem poszukującym spełnienia w pracy, niniejsza książka zapewni natychmiastową ulgę - i nadzieję.

O AUTORZE: PATRICK M. LENCIONI jest założycielem The Table Group, firmy konsultingowej specjalizującej się w rozwoju zespołów kierowniczych i promowaniu zdrowia organizacyjnego. Jako konsultant i uznany mówca współpracował z tysiącami kierowników wyższego szczebla, zarówno w przedsiębiorstwach z listy Fortune 500 i rozpoczynających działalność firmach wysokich technologii, jak i uniwersytetach i firmach typu non-profit. Lencioni jest autorem sześciu książek, w tym także bestsellera z listy New York Timesa - Pięć dysfunkcji pracy zespołowej (wyd. polskie MT Biznes, 2011).

Książka, którą czyta się z wypiekami na twarzy i która ujawnia tajemnicę satysfakcji z pracy. Nieważne, czy zarządzasz sześcioma, czy sześćdziesięcioma ludźmi - ta książka to lektura obowiązkowa.

Trevor Fetter, prezes i dyrektor naczelny w Tenet Healthcare Corporation W morzu podobnych do siebie książek na temat angażowania i inspirowania pracowników Lencioni rzuca nam prawdziwe koło ratunkowe. Jego książka jest wspaniałym dziełem, które polecam liderom i wszystkim, którzy próbują wprowadzić do swojej pracy poczucie osobistej satysfakcji.

Kevin D. Wilde, wiceprezes, dyrektor działu szkoleń w General Mills, Inc.

Audiobook „Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia (CD mp3)” - oprawa twarda - Wydawca: MT Biznes. Cena 22.51 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]