pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Trupojad i dziewczyna
audiobook:

Trupojad i dziewczyna

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381464130
Data: 2019-01-25
22.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czarny Kot przebiegł Adrianie drogę. Kiedy go zobaczyła i spojrzała w kocie ślepia, straciła kontrolę nad kierownicą i swoim życiem. Skończyło się to śmiertelnym wypadkiem. No, prawie śmiertelnym.

Obudziła się w tajemniczym świecie, który wydawał się utkany z mitów, baśni, legend i snów. Kraków leżący w tej rzeczywistości jest inny niż ten, który zapamiętała. Nad miastem króluje potężny Monastyr, zamieszkiwany przez kapłanów i morloqów. Adriana spotyka przerażających władców miasta, diabolicznego Konsyliarza, legendarnego Kostucha, a nawet Śmierć i Jej Uczennicę. Wszyscy oni jednak boją się jej, gdyż Adriana jest w tym świecie Panią Klątwą, istotą o niezmierzonej mocy.

Adriana podejmuje się rozwiązania tajemnicy Trupojada, który terroryzuje miasto. Za przewodnika ma jedynie Czarnego Kota.

***
"Rozrywka w najlepszym wydaniu. Subtelna groza namalowana niezwykle wyrazistymi, wręcz plastycznymi opisami. Akcja pędząca na złamanie karku. A w tle Kraków, który od dzisiaj nie będzie już taki jak dotychczas. Chociaż przede wszystkim "Trupojad i dziewczyna" jest zręcznie utkaną baśnią o potędze miłości. Przeczytałem jednym tchem."
Rafał Cuprjak
autor "Po drugiej stronie", "Mamusiu przecież byłam grzeczna"

Audiobook „Trupojad i dziewczyna” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 22.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ahsan Ridha Hassan - autor m.in.:
Produkty podobne:
Był sobie Święty Jerzy - pudełko audiobooku

Był sobie Święty Jerzy

Wojciech Wysocki
Niedobry pasterz - pudełko audiobooku

Niedobry pasterz

Przemysław Borkowski