pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses
audiobook:

Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788365983916
Data: 2018-05-04
26.09  34.95  8.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czterdzieści tysięcy lat temu starły się dwie kosmiczne cywilizacje, dysponujące potęgę niewyobrażalną dla współczesnego człowieka.

Arnvallia została obrócona w perzynę, a jej flota doszczętnie zniszczona. Imperialny okręt wojenny wraz z niedobitkami floty stoczył swoją ostatnią walkę, ale nie było już nadziei na zwycięstwo. Pozostała tylko ucieczka i znalezienie schronienia. Mały świat na peryferiach i z dala od szlaków komunikacyjnych dawał szanse na przeżycie. Jednak wrogowie nie dali za wygraną. Ich psy gończe rozpoczęły przeczesywanie kosmosu, szukając śladów znienawidzonej Arnvallii i nieprawdopodobnie zaawansowanej technologii, która zniknęła wraz z nią.

Ziemia XXII wieku korzysta z dobrodziejstw taniego ekologicznego paliwa, a zarazem pogrąża się w dziwnej stagnacji. Zupełnie jakby ktoś lub coś starał się zahamować rozwój ludzkości, nie pozwolić jej rozwinąć skrzydeł, zatrzymać w drodze do gwiazd... Z pozoru przypadkowa katastrofa samolotowa jest pierwszym ogniwem w łańcuchu wydarzeń, które mogą prowadzić do ujawnienia straszliwej prawdy i odkrycia spisku przeciw ziemskiej cywilizacji. Kto za tym stoi? Kim jest Ulysses? Ile czasu pozostało ludziom, zanim nadejdzie ostateczna zagłada?

Audiobook „Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 26.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jarosław Ruszkiewicz - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kuba. Syndrom wyspy - pudełko audiobooku

Kuba. Syndrom wyspy

Krzysztof Jacek Hinz