pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Spotkajmy się o północy (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383340692
Data: 2023-04-03
24.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu
Gloria wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę - żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki.

Wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy.

Tylko czy aby na pewno nigdy wcześniej się nie spotkali Po tym, jak Bartosz udowodnił Glorii, że zawsze może na niego liczyć, ich relacja nabiera rumieńców. W ciągu zaledwie kilku tygodni bardzo się do siebie zbliżają, a dziewczyna ku swojemu zaskoczeniu zaczyna poddawać się tajemniczej sile, która coraz intensywniej popycha ją w jego ramiona.

Audiobook „Spotkajmy się o północy (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 24.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.