pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Spadkobierczyni Medicusa

autor:

Noah Gordon

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2023
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788367501606
Data: 2023-09-18
27.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Ostatnia część bestsellerowej serii Medicus.

Widzisz, córeczko, dostałem w spadku antyczne skarby naszej rodziny, skalpel Roba J., który trzymam na biurku, i violę pradziadka, ale gdybym mógł wybierać, wolałbym mieć Dar.

Roberta Cole pragnie pójść własna drogą, dlatego podejmuje niezrozumiałą dla swojego ojca-lekarza decyzję i kończy studia prawnicze. Jej prawdziwe powołanie daje jednak o sobie znać. Zostaje lekarką, zyskuje uznanie i szacunek pacjentów. Antyczny skalpel pradziadka - protoplasty lekarskiego rodu Cole ów - będzie więc mógł w przyszłości spocząć w rękach godnej spadkobierczyni. Ale ciągle nie wiadomo czy posiada niezwykły szósty zmysł - Dar, który dziedziczą tylko nieliczni z rodu, a który może ratować życie innym.

Będąc na życiowym rozdrożu, bohaterka postanawia zawalczyć o swoje przekonania i pragnienia. Opuszcza Boston i w prowincjonalnym miasteczku rozpoczyna nowy etap w życiu i pracy lekarza.

Czy podoła wyzwaniom, które przed sobą postawiła
Powieść porusza kontrowersyjne tematy, ukazuje historie zwykłych ludzi, w których nie brakuje życiowych dramatów i tragedii.

Audiobook „Spadkobierczyni Medicusa” - oprawa CD - Wydawca: aleksandria. Cena 27.20 zł. Zapraszamy na zakupy!