pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
pudełko audiobooku - Szkło
Szkło 21.78 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Nieboszczyk wędrowny (CD mp3)
Nieboszczyk wędrowny (CD mp3) 21.72 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Mężczyźni są z Marsa, kobiety z
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus 24.51 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Audiobook »
»
Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją
audiobook:

Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788364855344
Data: 2015-07-14
Cena wydawcy: 33.00 złpozycja niedostępna

Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją - Arkadiusz Zbozień - opis audiobooka:

Napisałem książkę o życiu pasją, która, jak sądziłem, przyda się przede wszystkim młodym ludziom spotykanym przeze mnie na koncertach i spotkaniach RTCK. Tymczasem setki wiadomości, które otrzymuję cały czas od dnia wydania książki są zarówno od nastolatków, jak i 30, 40, a nawet 50 latków, poruszonych tym, co napisałem i zachęconych do zmiany. Zdecydowałem się więc nagrać audiobooka, aby jeszcze bardziej ułatwić zapoznanie się z treścią książki (zwłaszcza podczas jazdy samochodem, sam wiele słucham w trasie), a przy okazji sprawić Wam trochę radości w trakcie słuchania, które, obiecuję - zaskoczy Was w wielu momentach.

Arkadio

Dziś, dwa lata od startu idei ,,Rób to co kochasz" akcja wchodzi w swój II etap. Wielu czytelników książki Arkadio zdążyło zmierzyć się z tematem, na swoim własnym życiu sprawdzić ideę ,,RTCK" i dojrzeć do tego, aby tą opowieścią, często niezwykłą i zaskakującą, podzielić się z innymi.

Tytułem II etapu akcji jest zdanie, które kończy opowieść każdego z bohaterów ,,a wszystko zaczęło się od...". Kilka historii udało się opowiedzieć w krótkich etiudach filmowych. Prawdziwi ludzie opowiedzieli o swoich prawdziwych historiach. O zmianach, które wywróciły ich życie do góry nogami... zaskakująco stawiając ich wreszcie we właściwej pozycji.

W odpowiedzi na pytania i prośby uczestników akcji do książki powstał audiobook, który przygotował sam autor dodając do niego rzeczywiste wypowiedzi gości akcji i swoje własne utwory z trzech płyt. Zamiast tradycyjnego odczytania książki mamy więc słuchowisko, które swoją dynamiką i akcją wyposaża książkę o dodatkową wartość. A dla tych, którzy często podróżują samochodem, i nie tylko, roli audiobooka nie sposób przecenić.

To świetna książka dla ludzi, którzy zadają sobie pytania: kim jestem, kim będę, w czym jestem dobry, czy mam jakiś talent, jak nie być przeciętnym? Szukanie własnej ścieżki nie jest łatwe, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Arkadio nie miał łatwo w życiu, ale jest żywym przykładem, że warto robić wszystko, żeby robić to, co się kocha! A więc alleluja i do przodu!

Dorota Wellman

dziennikarka TVN o książce "Rób to co kochasz".

Jeśli chcesz jasnych, prostych (choć nie łatwych!) wskazówek, jak wejść na drogę życia pasją, zapraszam Cię do posłuchania audiobooka ,,Rób to, co kochasz", na którym:
- znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, jak wejść na drogę życia pasją,
- usłyszysz o 5 krokach do życia opartego na Twoich silnych stronach,
- poznasz historię mojego życia i zmiany, która przyniosła ogromne, dobre owoce,
- znajdziesz oryginalne utwory i ścieżki dźwiękowe z kilku moich płyt,
- posłuchasz rzeczywistych wypowiedzi gości specjalnych, z którymi działałem przy ogólnopolskiej akcji ,,Rób to, co kochasz",
- usłyszysz, jak po raz kolejny realizuję jedną z moich największych pasji - czyli gadanie do ludzi, bo czytam moją książkę osobiście:)

Do usłyszenia!

Arkadio

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją"
Arkadiusz Zbozień - autor m.in.:
Czasem trupy zmartwychwstają (+ - okładka książki
Czasem trupy zmartwychwstają (+ DVD) Dobromir Makowski, Arkadiusz Zbozień;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Bóg, kasa i rocknroll - pudełko audiobooku
Bóg, kasa i rocknroll Szymon Hołownia, Marcin Prokop