pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Rodzina Trumpów. Droga na szczyt

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379279494
Data: 2017-09-18
18.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

AUDIOBOOK JEST NAGRANIEM AUTORSKIM.

"Czy widzisz tego żebraka? On ma więcej ode mnie, bo nie ma nic a tymczasem ja jestem kilkaset milionów dolarów na minusie". Tak mówił Donald Trump w latach 90-tych w chwili największego upadku. Dziś jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a wkrótce zostanie także prezydentem najpotężniejszego kraju naszego globu. Opowiem Ci barwną historię jego dziadka, ojca i wreszcie jego samego. Zobaczysz jak daleką przeszli drogę od 16-letniego emigranta z Niemiec bez grosza przy duszy do prezydenta USA.

Magazyn Forbes wycenia majątek Donalda Trumpa na 3,7 mld dolarów. Daje to Trumpowi 156 miejsce na prestiżowej liście najbogatszych Amerykanów. Droga do takiej pozycji nie była łatwa. Biznesowa historia rodziny Trump mogłaby z powodzeniem posłużyć za scenariusz do nowego serialu HBO. Jeśli interesuje Cię historia amerykańskiej gospodarki w XX wieku, losy rodziny Trumpów, a przede wszystkim jeśli chcesz wiedzieć kim jest człowiek obejmujący rządy w Białym Domu, to ten audiobook jest właśnie dla Ciebie."

- Łukasz Tomys

Audiobook „Rodzina Trumpów. Droga na szczyt” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 18.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.