pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Audiobook »
»
Pocałuj tę żabę. 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i...
audiobook:

Pocałuj tę żabę. 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788380873889
Data: 2018-01-19
24.12  34.90  10.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Pocałuj tę żabę. 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym - Brian Tracy, Christina Tracy-Stein - opis audiobooka:

Pocałuj tę żabę to książka napisana wspólnie przez Briana Tracy i jego córkę, Christinę Tracy Stein, która jest wziętym psychoterapeutą. Nawiązują oni do tematu "żab w naszym życiu", ale tym razem chodzi o nieco inne sprawy.

Punktem wyjścia jest znana bajka o księżniczce całującej żabę, która zamienia się w pięknego księcia. Żaba uosabia tu wszelkie negatywne myśli, emocje i postawy, które utrudniają nam albo zupełnie uniemożliwiają osiągnięcie szczęścia, spokoju oraz sukcesów w pracy i w życiu prywatnym. Autorzy analizują przyczyny negatywnych cech, myśli i emocji, które są zmorą wielu ludzi, pomagają w odkryciu ich źródeł i podają konkretne środki zaradcze.

Książka zawiera też szereg ćwiczeń, które warto zastosować, aby raz na zawsze zostawić za sobą "żaby naszego życia" i osiągnąć szczęście i równowagę duchową.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Pocałuj tę żabę. 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i..."
Brian Tracy, Christina Tracy-Stein - autor m.in.:
Zarządzanie czasem - okładka książki
Zarządzanie czasem Brian Tracy;
Maksimum osiągnięć - okładka książki
Maksimum osiągnięć Brian Tracy;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: