pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Plugawy spisek (CD mp3)
audiobook:

Plugawy spisek (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788375089660
Data: 2014-01-09
21.77  24.62  2.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Seria bestialskich morderstw wstrząsa Francją. Uznawszy wreszcie swoją bezsilność, żandarmeria paryska decyduje się poprosić o pomoc emerytowanego kryminologa, Richarda Mikelisa. Dołącza on do trojga śledczych: Alexisa Timée, Ludivine Vancker i olbrzymiego Segnona.

Detektywi nie nadążają jednak za rozwojem wypadków - częstotliwość morderstw i ich brutalność wyraźnie wzrasta niemal z dnia na dzień. Uduszona i zgwałcona dziewczyna, przypadkowi podróżni strąceni z peronu pod pędzący pociąg przez nastolatka, zakatowani turyści, prostytutka obdarta ze skóry... łączy ich tylko jeden element - symbol *e wyryty na ciele ofiar lub namalowany sprayem na ścianie.

Droga śladami przestępców prowadzi śledczych przez Szkocję, Polskę, aż do Kanady, a także przez obwarowane hasłami czeluście Internetu i tajne akta porzucone przez niemieckich żołnierzy po II Wojnie światowej. Niestety wygląda na to, że ofiara okaże się sprawcą, a podejrzany tylko nieszczęsną marionetką...

Audiobook „Plugawy spisek (CD mp3)” - oprawa twarda - Wydawca: Sonia Draga. Cena 21.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Maxime Chattam - autor m.in.:
Produkty podobne:
Mayday (CD mp3) - pudełko audiobooku

Mayday (CD mp3)

Grzegorz Brudnik
Trzej Muszkieterowie - pudełko audiobooku

Trzej Muszkieterowie

Aleksander Dumas
Immunitet - pudełko audiobooku

Immunitet

Remigiusz Mróz