pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2020
EAN: 9788366155978
Data: 2020-12-15
21.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

"Ponadczasowa historia o męstwie, miłości, poświęceniu i odwadze.

W noc wigilijną rodzi się ktoś wyjątkowy - następca tronu. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jego życie nie będzie usłane różami. Czy przepowiednia została dobrze odczytana? Jak poradzi sobie Gotfryd Zwycięzca z przeciwnościami losu. Czy młody książę nie podda się straszliwemu fatum? Poznaj niezwykłe i niebezpieczne przygody sprytnego i walecznego rycerza.

Piękne i magiczne słuchowisko waz z czternastoma piosenkami zaczaruje nie tylko najmłodszych, ale tych trochę starszych.

Drodzy Słuchacze, Słuchowisko, które oddaję w Wasze ręce, to owoc mojej fascynacji postacią głównego bohatera, księcia Gotfryda i wszystkich jego przygód oraz przyjaciół, miłości i wrogów. I Wy dajcie się porwać tej historii, która w tylu odsłonach powtarza się w naszym życiu. Niech Gotfryd Zwycięzca będzie nam przewodnikiem w tym wielkim świecie, który przeplata chciwość i przemoc z łagodnością i poświęceniem, dumę z troską o to co kruche i ukochane, lojalność z żądzą przygody, a odwagę i zaufanie z drwiną."

Audiobook „O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej” - Wydawca: aleksandria. Cena 21.42 zł. Zapraszamy na zakupy!