pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nieśmiertelni (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788375549850
Data: 2014-11-04
36.62 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.

W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

Audiobook „Nieśmiertelni (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: Czarna Owca. Cena 36.62 zł. Zapraszamy na zakupy!