pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Niewierni (CD mp3)
audiobook:

Niewierni (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2012
Rodzaj nośnika: miękka
EAN: 9788375545487
Data: 2012-12-12
33.96  35.69  1.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Niewierni to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie Nielegalnych. Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.

Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.

Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...

Vincent V. Severski - pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu. Przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Odszedł ze służby na własną prośbę w 2007 roku. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez najwyższe władze RP, uhonorowany Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

Nie dowiecie się, co z tej historii zdarzyło się naprawdę. Nie dowiecie się, które z opisanych postaci są prawdziwe. Były oficer wywiadu tego wam zdradzić nie może, Ale COŚ zdarzyło się naprawdę, KTOŚ jest prawdziwy. Polska powieść sensacyjna zyskała autora, który nie tylko wie, o czym pisze. Severski zdradził kiedyś, że po przeczytaniu Millenium Larssona doszedł do wniosku, że skoro Larsson, którego poznał, potrafił tak pisać, to on potrafi co najmniej tak dobrze. Nie pomylił się - Miłada Jędrysik, była korespondentka wojenna Gazety Wyborczej.

Audiobook „Niewierni (CD mp3)” - oprawa miękka - Wydawca: Czarna Owca. Cena 33.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Vincent V. Severski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nieśmiertelni (CD mp3) - pudełko audiobooku

Nieśmiertelni (CD mp3)

Vincent V. Severski
Produkty podobne:
Nieśmiertelni (CD mp3) - pudełko audiobooku

Nieśmiertelni (CD mp3)

Vincent V. Severski
Doradca - pudełko audiobooku

Doradca

Jack Oakley
Wiatr wspomnień - pudełko audiobooku

Wiatr wspomnień

Dorota Schrammek
Tropiciel - pudełko audiobooku

Tropiciel

Vladimir Wolff