pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nie ogarniam!

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377011836
Data: 2013-10-25
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Czy w ogóle można pogodzić spontaniczność z jakąkolwiek organizacją Być może uważasz się za osobę spontaniczną i tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Ale prawdopodobnie czujesz także, że czasem po prostu nie ogarniasz. Na szczęście możesz być zarówno człowiekiem spontanicznym, jak i mieć uporządkowane życie! Osoba spontaniczna, zwłaszcza po obejrzeniu filmu Dziennik Bridget Jones, z reguły kojarzy Nie ogarniam się pozytywnie. Nieoczekiwane pomysły, ruch, życie chwilą Sama radość! Ale czy spontaniczność oznacza bałagan Wręcz przeciwnie, to właśnie zaniedbane sprawy uniemożliwiają pełne cieszenie się życiem, przypominając o sobie w najmniej odpowiedniej chwili. Z czasem odkrywamy, że aby móc beztrosko zrealizować własne zachcianki czy cudze atrakcyjne propozycje - trzeba zwykłym, codziennym sprawom jako taki bieg, raz na jakiś czas, nadać; w przeciwnym wypadku będą one zawsze pilne i ważne, bo właśnie niezałatwione.

Wreszcie powstała książka o organizacji czasu dla zwykłych ludzi! Przeglądając liczne poradniki traktujące o organizacji czasu, można odnieść wrażenie, iż zwykle skierowane są one do osób na kierowniczych stanowiskach, które mogą sobie pozwolić na rozporządzanie czasem i pracą nie tylko własną, ale i podwładnych. Zlecanie zadań, ustalanie priorytetów, zamykanie się na godzinę w gabinecie to często powtarzające się rady, niewątpliwie skuteczne, jednak mogą je zastosować tylko pracownicy od pewnego szczebla hierarchii wzwyż. Ponadto, poradniki owe zakładają duże zdyscyplinowanie, motywację i orientację na sukces czytelnika. Ale czy przysłowiowy zwykły człowiek nie zasługuje również na odrobinę zrozumienia i uwagi To właśnie z myślą o takich osobach - zmęczonych, zabieganych, a może nawet zniechęconych własną niemocą - powstała niniejsza książka. Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy po prostu chcieliby zmniejszyć stres i napięcie poprzez wprowadzenie odrobiny porządku w codzienny pośpiech.

Audiobook „Nie ogarniam!” - oprawa CD - Wydawca: złote myśli. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.