pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Jestem śmiercią

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381101561
Data: 2017-07-26
28.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Dwudziestoletnia kobieta zostaje porwana. Siedem dni później policja odnajduje jej ciało na niewielkiej polance w pobliżu lotniska w Los Angeles. Zwłoki ułożono z kończynami wyciągniętymi w taki sposób, aby utworzyły kształt gwiazdy.

Sekcja wykazuje, że kobieta była torturowana, a następnie zamordowana w bardzo dziwaczny sposób. To jednak nie koniec niespodzianek. Morderca lubi gierki, dlatego zostawił wiadomość wepchniętą w gardło swojej ofiary.

Do sprawy zostaje przydzielony detektyw Robert Hunter, który dowodzi jednostką specjalną policji w Los Angeles. Niemal natychmiast odkrywa następne ciało. Hunter wie, że musi działać szybko.

Stawiając czoło wyzwaniom pojawiającym się każdego dnia, Hunter odkrywa, że jest na tropie potwora. Drapieżnika, którego przeszłość skrywa straszliwą tajemnicę. Drapieżnika, którego potrzeba krzywdzenia ludzi, oraz żądza mordu nie mogą zostać zaspokojone - ponieważ on jest ŚMIERCIĄ.

Audiobook „Jestem śmiercią” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga. Cena 28.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.