pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Francuskie zlecenie

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379278602
Data: 2017-08-28
23.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Ewa, niedoceniana przez szefa fotograficzka, dostaje atrakcyjne zlecenie, które może wykonać tylko kobieta. Wiąże się ono z wyjazdem do malowniczej Prowansji oraz przygotowaniem zdjęć reklamowych ekskluzywnej kwiaciarni. Na miejscu bohaterka poznaje wyjątkową rodzinę, dla której tradycja była od wieków ostoją porządku i życiowym drogowskazem. Nestorce rodu, Konstancji, nie podobają się nowatorskie pomysły młodszego pokolenia. Kobieta chce pozostać wierna zasadom, którymi kierowały się wszystkie jej przodkinie, a jednocześnie próbuje zrozumieć siłę młodości. Jednak bolesna tajemnica odbiera jej trzeźwość osądu. Stare mury rodowej rezydencji skrywają zresztą znacznie więcej sekretów? Niespodziewanie dla samej siebie Ewa znajdzie się w centrum niezwykłych wydarzeń, których korzenie tkwią w odległej przeszłości.

Ta debiutancka opowieść Anny J. Szepielak ukazała się kilka lat temu pod tytułem "Zamówienie z Francji". W aktualnym wydaniu autorka dokonała licznych zmian, decydując się także na nowy tytuł. Jak sama mówi: "Historia napisana piętnaście lat temu spotkała się z tak ciepłym przyjęciem słuchaczy, że zasługiwała na nową odsłonę".

Audiobook „Francuskie zlecenie” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 23.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.