pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Znów nadejdzie świt. Saga małopolska. Tom 3 (CD mp3)
audiobook:

Znów nadejdzie świt. Saga małopolska. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382336474
Data: 2021-07-19
21.15  29.95  8.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Znów nadejdzie świt. Saga małopolska. Tom 3 (CD mp3) - opis audiobooka:


Osierocona w tragicznych okolicznościach Karolina długo czekała, by los wreszcie się do niej uśmiechnął. Z ulgą porzuciła służbę w nieprzyjaznym dworze. Do mężowskiej chałupy zabrała ze sobą jedynie kilka drobnych pamiątek po ukochanej matce, w tym modlitewnik z odręcznymi notatkami na marginesach. Gdy 150 lat później stary modlitewnik trafił w ręce Elwiry, zapiski antenatek nie wzbudziły jej zainteresowania. W odróżnieniu od swoich przyjaciółek żywiołowa i radosna Elwira wolała żyć teraźniejszością, uparcie twierdząc, że w historii jej chłopskiej rodziny nie kryją się żadne sekrety ani skandale.

Tajemniczy zapisek po francusku zwrócił jednak uwagę Joanny Podlaskiej. Dzięki przyjaciółce Elwira zaczęła odkrywać, że losy jej przodków były bardziej zagmatwane niż sądziła, ale w najbardziej dramatycznych chwilach ocalenie przynosiło bezwarunkowe wsparcie i miłość rodziny. Czy wyrządzona przed wiekami krzywda zostanie wreszcie odkupiona Czy wybaczenie i miłość zdołają zatrzymać cierpienia kolejnych pokoleń
Jak zachowa się Elwira, gdy los postawi ją przed takim samym wyborem, jakiego musiała dokonać jej antenatka – Karolina

Audiobook „Znów nadejdzie świt. Saga małopolska. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 21.15 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]