pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Faza REM

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381463782
Data: 2019-01-17
25.42 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Łódź, niegdyś Ziemia Obiecana, dzisiaj miasto pogrążone w nostalgii.

W bloku na Bałutach zamordowano studentkę. Na Julianowie przed swoim domem ginie bogaty lekarz. Morderca pozostawia na miejscach zbrodni fragmenty recept. Kiedy zostaje odnaleziona trzecia ofiara, media podejmują temat Aptekarza i w mieście wybucha panika.

Komisarz Igor Blattner musi rozwikłać zagadkę pierwszego od wielu lat seryjnego mordercy w Łodzi. Atakowany przez media, naciskany przez przełożonych, borykający się z problemami w życiu osobistym i kryzysem wieku średniego policjant staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.

Blattner kieruje się w pracy jedną prostą zasadą. Występek nie zasługuje na wybaczenie, a wyłącznie na sprawiedliwą karę. Czy jednak to credo pomoże czy utrudni mu złapanie mordercy?
***
Znakomicie nakreślone miasto jako tło i Igor Blattner - komisarz z krwi i kości, który musi się zmierzyć nie tylko z Aptekarzem, ale i własnymi demonami. Książka wciąga od pierwszej strony i nie pozwala usnąć aż do ostatniej.

Michał Chmielewski, autor Zrobiłbym coś złego i Złe

Audiobook „Faza REM” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.