pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Głębokie rany (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788372788535
Data: 2013-09-20
27.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Skomplikowana intryga w kręgu wyższych sfer. Rewelacyjny kryminał.

W swoim podfrankfurckim domu zostaje zamordowany David Goldberg, milioner, filantrop, Żyd ocalony z Oświęcimia. Niedługo po nim ginie kolejny osiemdziesięciolatek. Ofiary łączy zagadkowa liczba zapisana przez mordercę na miejscu zbrodni oraz bliska znajomość z Verą Kaltensee, równie sędziwą przedstawicielką lokalnej arystokracji.

Sekcja zwłok wykaże jeszcze jeden punkt wspólny - szokującą tajemnicę obu mężczyzn - tatuaż zdradzający przynależność do SS.

Komuś wpływowemu bardzo zależy na tym, by sprawę Goldberga zamieść pod dywan, ale jego morderca nie da o sobie zapomnieć. Policjanci Pia Kirchoff i Oliver von Bodenstein, zaangażują się w śledztwo do tego stopnia, że aby zebrać informacje, wykorzystają prywatne kontakty, a nawet kilka razy odłożą na bok regulamin. Czy i tym razem nie zawiedzie ich intuicja Głębokie rany to niezwykle przejmujący kryminał, złożony i nietuzinkowy. Nietypowo ofiarami są tu Niemcy pochodzący z Prus Wschodnich, wypędzeni z rodzinnej miejscowości przez wojenną zawieruchę. Choć motyw morderstw pozostanie nieodgadniony do samego końca, odpowiedzi na niejedno ważne pytanie w tej sprawie poszukać trzeba będzie w Polsce...

Znakomitą interpretację przedstawia Maja Ostaszewska.

Audiobook „Głębokie rany (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: Media Rodzina. Cena 27.68 zł. Zapraszamy na zakupy!