pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Dzień gniewu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788367815246
Data: 2023-08-25
31.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Z POPIOŁÓW ODRODZI SIĘ NOWY ŚWIAT
Tego, co wydarzyło się w zwykły, słoneczny dzień, nie dało się przewidzieć. Rozpędzony samochód, który wjechał w sam środek centrum handlowego, był jedynie początkiem chaosu, jaki wdarł się w życie kilku osób, a wielu go pozbawił.

Jedna z poszkodowanych, która trafi a do szpitala, nie pamięta niczego. Ma za to przeczucie, że sprawcą wypadku jest bliska jej osoba. Z czasem odkryje coś, czego nie spodziewała się w najgorszych koszmarach.

Tymczasem młodszy aspirant, Krystian Betel, nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń. Zaczyna interesować się sprawą, widząc w niej swoją szansę na szybki awans. Podjęty przez niego trop zaprowadzi go do miejsca, o którego istnieniu nie miał pojęcia, i szybko pożałuje, że tak nie zostało...

Dzień gniewu to opowieść o chorym umyśle i rodzących się w nim niebezpiecznych planach. Ale przede wszystkim o ludziach, którzy szukając azylu i akceptacji, gotowi są na największe poświęcenie.

***
Czytajcie. Nie czekajcie. Każdy dzień bez Dnia gniewu jest dniem straconym - Maciej Siembieda.

Audiobook „Dzień gniewu” - Wydawca: Storybox. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.