pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Dylematy szefów zespołów handlowych (CD mp3)
audiobook:

Dylematy szefów zespołów handlowych (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Explanator
Rok wyd.: 2014
EAN: 9788364140402
Data: 2014-10-15
31.67  46.74  15.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Dylematy szefów zespołów handlowych (CD mp3) - opis audiobooka:

Magazyn Szef Sprzedaży i portal Dr Sprzedaz.pl prezentują: Dylematy szefów zespołów handlowych - skuteczna sprzedaż w pytaniach i odpowiedziach.

Zarządzasz zespołem handlowym Ilu z Twoich podwładnych wie jak skutecznie sprzedawać Nie stać Cię na utratę klientów spowodowaną lekceważącym podejściem Twoich przedstawicieli W Twoim zespole tkwi potencjał ale potrzebna jest motywacja Czujesz potrzebę fachowego wsparcia aby dokonać zmian Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmmniej na jedno z powyższych pytań to nasza Audioteka jest kierowana właśnie do Ciebie! Dobrze wiesz, że bez efektywnego zespołu nie ma skutecznej sprzedaży, a co za tym idzie nie ma szans na zrealizowanie napiętych planów sprzedażowych. Podpowiemy Ci jak wyciągnąć z Twoich pracowników to, co w nich najlepsze, jak reagować na działania handlowców niezgodne z Twoimi założeniami, jak zbudować efektywny, zintegrowany zespół na miarę Twoich potrzeb.

"Efektywne wykorzystanie czasu to jeden z sekretów najskuteczniejszych handlowców. Dlatego, jeżeli spędzasz czas na podróżach do klientów, ten audiobook na pewno przypadnie Ci do gustu. Esencja najlepszych porad ekspertów sprzedaży, którzy dzielą się praktycznymi rozwiązaniami zwiększającymi Twoje wyniki. Plus, dwie porady specjalnie ode mnie, a wszystko to, by pomóc Ci napędzać sprzedaż w każdej wolnej chwili!" [Izabela Krejca-Pawski] Audioteka to 80 minut skutecznych porad dla zarządzających zespołami handlowymi oraz dla wszystkich, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą. Prezentujemy praktyczne case study z życia działów handlowych. Te zagadnienia dotyczą również Ciebie, dlatego nie rozwiązuj problemów na oślep. Oszczędź sobie czasu, korzystając z doświadczeń innych, a jego nadmiar przełóż na prezentację wartości swoich produktów! Zawartość audiobooka: Jak zarządzać handlowcem, który sam był kiedyś menedżerem Jak zarządzać sprzedawcami-kolegami Jak obniżyć prowizje Jak zwiększyć liczbę sfinalizowanych transakcji O co pytać kandydatów szukając gwiazd sprzedaży To tylko niektóre z zagadnień, na które mamy gotowe odpowiedzi. Wzbudziliśmy Twoją ciekawość Zatem, zamów już teraz!

Audiobook „Dylematy szefów zespołów handlowych (CD mp3)” - Wydawca: Explanator. Cena 31.67 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Dylematy szefów zespołów handlowych (CD mp3)"
Produkty podobne: