pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zimowe nawiedzenie (CD mp3)

autor:

Dan Simmons

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382020465
Data: 2020-11-03
28.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


PRZERAŻAJĄCA OPOWIEŚĆ O DUCHACH, STRACHU I SAMOTNOŚCI W SCENERII ZNANEGO Z HORRORU „LETNIA NOC” MIASTECZKA ELM HAVEN.

Dale Stewart, niegdyś szanowany wykładowca i powieściopisarz, doprowadził do ruiny zarówno swoją karierę, jak i małżeństwo – a teraz ciemność nieuchronnie się do niego zbliża. W ostatnich godzinach Halloween wrócił do wymierającego miasteczka Elm Haven, w którym się wychował. Dzięki odosobnieniu ma nadzieję znaleźć tutaj spokój. Ale przeprowadzka do opuszczonej posiadłości – niegdyś będącej domem jego dziwnego i błyskotliwego przyjaciela, który stracił swoje młode życie w przerażającym „wypadku” podczas strasznego lata 1960 roku – stanowi tylko ostatni z długiej serii popełnionych przez Stewarta błędów. Prywatne demony śledzą go w tym domu cieni, który zaczyna przekształcać rzeczywistość w przerażające, nowe formy. W dodatku wszystko pokrywa ciężki, wczesny śnieg, który właśnie zaczął padać...

***
„Tak jak w »Letniej nocy« Dan Simmons w typowym dla siebie stylu łączył różne gatunki literackie, by opowiedzieć jedną z najlepszych współczesnych historii grozy, tak w kontynuacji – »Zimowym nawiedzeniu«, przypomina, że w prawdziwym życiu horror nigdy się nie kończy, a straszliwe wydarzenia zawsze mają swoje konsekwencje. Jeśli lubicie To Stephena Kinga, jeśli kochacie Upiorną opowieść Petera Strauba, stwierdzicie, że Dan Simmons jest od nich lepszy, bez wątpienia jest jednym z najwybitniejszych twórców i wizjonerów współczesnej fantastyki!”
ŁUKASZ RADECKI, autor cykli „Plemiona” i „Zombie.pl”

Audiobook „Zimowe nawiedzenie (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 28.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.