pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Przepustka do szczęścia. Zośka. Tom 2 (CD mp3)
audiobook:

Przepustka do szczęścia. Zośka. Tom 2 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382334364
Data: 2021-05-05
20.59  22.93  2.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Serce Zośki zostaje złamane. Traci dziecko, a mąż okazuje się draniem. Pakuje więc walizkę i ucieka, zostawiwszy za sobą nieudane małżeństwo i nieprzychylnych ludzi.

Jest schyłek lat 60. Łódź. Dziewczyny noszą mini, w radiu grają big bit, na polskie drogi wjechał pierwszy fiat 125p, a studenci protestują na ulicach miast. Zośka uczy się, pracuje i dzięki wsparciu przyjaciółki dąży do spełnienia marzeń o projektowaniu mody. Tymczasem w jej życiu pojawia się Szymon – dojrzały mężczyzna z przeszłością. Łączy ich namiętna miłość, która nie robi sobie nic ze zdrowego rozsądku, religijnych przykazań i społecznych konwenansów. Czy okaże się ona przepustką do szczęścia, czy też zmusi ją do kolejnej ucieczki
„Zośka. Przepustka do szczęścia” to kontynuacja tomu 1: „Zośka. Dopóki biło serce”, dla której tłem jest polska rzeczywistość przełomu lat 60. i 70. Historia bohaterki zdaje się mówić, że nie da się zaplanować życia krok po kroku, ale kiedy los wywija kozła, warto mieć u boku przyjaciół.

Audiobook „Przepustka do szczęścia. Zośka. Tom 2 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 20.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Stryjewska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kamienie na szaniec - pudełko audiobooku

Kamienie na szaniec

Aleksander Kamiński
Złocisty błazen - pudełko audiobooku

Złocisty błazen

Robin Hobb
Przecięcie (CD mp3) - pudełko audiobooku

Przecięcie (CD mp3)

Wojciech Nerkowski
Joyland - pudełko audiobooku

Joyland

Stephen King