pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Dopóki biło serce. Zośka. Tom 1 (CD mp3)
audiobook:

Dopóki biło serce. Zośka. Tom 1 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382330960
Data: 2021-01-28
21.20  22.93  1.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W życiu przychodzi taki czas, że trzeba coś zrobić wbrew całemu światu. Odrzucić lęki i obawy, pogodzić się z poniesionymi porażkami i podążyć za głosem serca, aby realizować swoją pasję. Po prostu – zmienić teraźniejsze życie. Zośka długo dojrzewa do tej decyzji. Doświadczy dużo złego, zwłaszcza ze strony najbliższych. Przypadkowe spotkania z niezwykłymi osobami oraz doping ciotki i nauczycielki pomagają jej zrozumieć, że nie pasuje do tego świata, w którym teraz żyje. Aby przekonać się o swojej wartości, musi więc wyrwać się ze skostniałego środowiska. Nie jest to łatwe, gdy ma się tylko 18 lat i marzenia o projektowaniu mody.

Oparta na faktach powieść pokazuje życie niewielkiej społeczności wiejskiej lat 60. XX wieku w Polsce, problemy życia codziennego bohaterów, a przede wszystkim dążenia młodej dziewczyny, by być kochaną i rozwijać swój talent wbrew piętrzącym się przeszkodom. W przygotowaniu drugi tom: „Zośka. Przepustka do szczęścia”.

Audiobook „Dopóki biło serce. Zośka. Tom 1 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 21.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Stryjewska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kamienie na szaniec - pudełko audiobooku

Kamienie na szaniec

Aleksander Kamiński
Złocisty błazen - pudełko audiobooku

Złocisty błazen

Robin Hobb
Potop - pudełko audiobooku

Potop

Henryk Sienkiewicz