pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 (CD mp3)
audiobook:

Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788380758308
Data: 2019-10-03
24.57  27.82  3.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 (CD mp3) - opis audiobooka:


W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.

Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem?„Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą” to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni. To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach. Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas.

Audiobook „Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 24.57 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]