pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Bożogrobie
audiobook:

Bożogrobie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788366065901
Data: 2018-06-12
33.53  44.90  11.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Mia Corvere, niszczycielka cesarstw, znalazła sobie miejsce pośród Ostrzy Naszej Pani od Błogosławionego Morderstwa, ale wielu członków Duchowieństwa Czerwonego Kościoła uważa, że na to nie zasłużyła.

Jej pozycja jest niepewna, a w dodatku nadal daleko jej do pomszczenia brutalnej śmierci członków rodziny. Po śmiercionośnej potyczce z dawnym wrogiem Mia zaczyna nabierać podejrzeń co do motywów, jakie kierują samym Czerwonym Kościołem.

Kiedy staje się wiadome, że finał wielkich igrzysk w Bożogrobiu zaszczycą swoją obecnością konsul Scaeva i kardynał Duomo, Mia postanawia przeciwstawić się Kościołowi i sprzedaje się do niewoli, żeby mieć szansę dopełnić obietnicy, którą złożyła w dniu, kiedy straciła wszystko.

Na piaskach areny znajduje nowych sprzymierzeńców, zaciętych rywali i jeszcze więcej pytań na temat swoich dziwnych związków z cieniami. Jednakże w miarę jak ujawnianą są spiski i sekrety, w murach kolegium rośnie liczba ofiar. Mia będzie zmuszona wybierać między lojalnością a zemstą.

Czyta Andrzej Hausner

Audiobook „Bożogrobie” - oprawa CD - Wydawca: Biblioteka Akustyczna. Cena 33.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jay Kristoff - autor m.in.:
Produkty podobne:
Bunt. Hajmdal. Tom 3 (CD mp3) - pudełko audiobooku
Bunt. Hajmdal. Tom 3 (CD mp3) Dariusz Domagalski
Mgnienie - pudełko audiobooku
Mgnienie Marcel Woźniak
Kiedy ucichnie muzyka - pudełko audiobooku
Kiedy ucichnie muzyka Peter Robinson