pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Największy. Opowieść o Muhammadzie Alim (CD mp3)
audiobook:

Największy. Opowieść o Muhammadzie Alim (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381468459
Data: 2019-08-08
21.14  21.40  0.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Biografia najwybitniejszego boksera, legendy swoich czasów. Karierę zaczynał jako pięściarz amator. Mając 18 lat zwyciężył w Igrzyskach Olimpijskich w Rzymie, udowadniając tym samym, że zasłużył na przydomek „Największy”. Pojedynek Muhammada Alego z Georgem Foremanem okrzyknięty został „Bijatyką w dżungli” i jest uważany za jeden z najsłynniejszych w historii boksu. Książka ukazuje życie boksera wplecione w wydarzenia i realia życia w Ameryce lat sześćdziesiątych.

„– Jesteś nie tylko mistrzem w boksie. Jesteś bojownikiem o pokój, sprawiedliwość i ludzką godność – powiedział Aberneti. – Twoje zwycięstwo na ringu jest marszem na Waszyngton!
Powrót Muhammada Alego na ring był wydarzeniem wykraczającym daleko poza granice sportowego wyczynu. Większość amerykańskich Murzynów utożsamiała go z walką przeciwko całemu rasistowskiemu systemowi.”

Audiobook „Największy. Opowieść o Muhammadzie Alim (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 21.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Przemysław Słowiński - autor m.in.:
Produkty podobne:
Bitwa o Monte Cassino - pudełko audiobooku

Bitwa o Monte Cassino

Melchior Wańkowicz
Niezwyciężony - pudełko audiobooku

Niezwyciężony

Stanisław Lem
Lśnienie (CD mp3) - pudełko audiobooku

Lśnienie (CD mp3)

Stephen King