pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Zmywalne tatuaże dla dzieci. Letnie wzory

Dane szczegółowe:
Producent: Zuzu Toys
EAN: 5902596568122
Data: 2014-07-04
15.60  20.70  5.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Zestaw 20 zmywalnych tatuaży dla dzieci przedstawiających letnie wzory.

Zmywalne tatuaże dla dzieci - jak użyć 1. Wytnij wybrany tatuaż i usuń papier zabezpieczający 2. Tatuaż nakładaj na czystą i suchą skórę 3. Przyłóż dokładnie tatuaż wzorem do skóry i zmocz go wodą 4. Dociśnij całą dłonią przez 30 sekund i delikatnie podnieś kartonik, Twój tatuaż pozostanie na skórze Ilustracje: Ola Cieślak W opakowaniu 3 arkusze razem 20 wzorów tatuaży! Rozmiar arkusza: 12x12 cm Tatuaże są bezpieczne i nietoksyczne. Klej użyty do produkcji tatuaży posiada certyfikat laboratorium badań dermatologicznych potwierdzający brak substancji drażniących.

Produkt typu tatuaż kalkomania. Odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia.

ZUZU TOYS to polska firma, produkująca wszystkie swoje zabawki wyłącznie w Polsce. Marka dba o jakość i design swoich produktów oraz o estetyczne opakowania, które doskonale sprawdzają się jako prezent.

Na większości opakowań zabawek ZUZU TOYS umieszczono opis w języku angielskim. Dzięki czemu chętnie kupowane są jako prezent z Polski.

Zabawki/gry „Zmywalne tatuaże dla dzieci. Letnie wzory” - oprawa miękka - Producent: Zuzu Toys. Cena 15.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]