pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Złapmy Lwa gra dywanowa
zabawki/gry:

Złapmy Lwa gra dywanowa

Dane szczegółowe:
Producent: EI SYSTEM sp. z o.o.
EAN: 5903228142093
Data: 2018-06-27
743.23  790.00  46.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

To wyjątkowa gra, która opiera się na japońskiej grze Dobutsu shogi (dosł. "zwierzątkowe szachy").

Gra zachowuje wszystkie walory logiki i strategii znanej z europejskich szachów sprowadzając je jednak do niezbędnego minimum: figur-zwierzątek dla każdego z dwóch graczy i małej planszy. Nie trzeba pamiętać o możliwych ruchach zwierząt na planszy - są oznaczone dobrze widocznymi na figurach znakami. Zbite figury nie zostają odrzucone z gry, ale służą wiernie temu, kto je zbił! Dzięki temu gra ma niewiele remisów, a także jej końcówki są niezwykle ekscytujące.

Wersja dywanowa doskonale sprawdza się do przy demonstrowaniu zasad gry całej grupie dzieci, wspólnym analizowaniu zadań i problemów, ale też do zabawy w świetlicy i do rozgrywania partii finałowych w turniejach. Kolorowa plansza z otworkami do montowania w terenie ma wymiary 200 na 150 cm. Poduszki o wymiarach 30 na 30 cm ze ślicznymi rysunkami zwierząt zamienią każdą grę w miłą zabawę. Do zestawu dołączono poradnik metodyczny.

Zabawki/gry „Złapmy Lwa gra dywanowa” - oprawa twarda - Producent: EI SYSTEM sp. z o.o.. Cena 743.23 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Gildie Londynu - zdjęcie zabawki, gry

Gildie Londynu

Tony Boydell