pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Wsiąść do Pociągu Zjednoczone Królestwo Pensylwania

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 824968721230
Data: 2018-07-02
131.00  159.95  28.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Dwie nowe mapy do najlepszej serii gier o pociągach
Weź udział w kolejnej wspaniałej przygodzie kolejowej! Tym razem wyruszysz do Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii w XIX wieku. Spróbuj okiełznać potęgę pary, by budować coraz dłuższe trasy, rozwijaj technologie łącząc żelaznymi szlakami odległe miasta Szkocji i Irlandii zanim zrobią to Twoi przeciwnicy.

Dodatek Wsiąść do Pociągu: Zjednoczone Królestwo / Pensylwania zawiera także mapę Pensylwanii - stanu w Ameryce Północnej, w którym kolejnictwo nadawało rytm codziennemu życiu, a jego historia do dziś rozpala umysły i wyobraźnię wielu osób.

Co więcej! Nowe zasady, które wprowadza ten dodatek, pozwolą Ci inwestować w udziały kompanii przewozowych, które mogą stać się potencjalnymi liderami na rynku. Nie pozwól jednak, by Twoi przeciwnicy przejęli pakiet kontrolny danej spółki, bo to grozi utratą zysków z przychodów danej kompanii!
Wsiąść do Pociągu: Zjednoczone Królestwo / Pensylwania jest rozszerzeniem do każdej podstawowej edycji gry Wsiąść do pociągu.

Zabawki/gry „Wsiąść do Pociągu Zjednoczone Królestwo Pensylwania” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Rebel. Cena 131.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]