pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Wenecja o zmierzchu (puzzle 1500-elem.)
zabawki/gry:

Wenecja o zmierzchu (puzzle 1500-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668160026
Data: 2015-12-30
pozycja niedostępna

Wenecja o zmierzchu (puzzle 1500-elem.) - opis zabawki/gry:

Zazwyczaj turyści za punkt honoru uznają konieczność popłynięcia gondolą po malowniczych kanałach Wenecji. Rzeczywistość bywa jednak okrutna, bo koszt takiej przyjemności naprawdę potrafi odstraszyć. Może na niespełnione marzenie pomoże piękny kadr? Na zdjęciu ukazującym lekko zamglony obraz Bazyliki Św. Marka za lazurowymi wodami lido, na pierwszym planie pysznią się zacumowane gondole i stylowe latarnie z kutymi ozdobami. Zapada zmierzch? Taką Wenecję warto zapamiętać lub do takiej zatęsknić, jeśli się tam nie było, układając jej obrazkową wersję.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Wenecja o zmierzchu (puzzle 1500-elem.)"