pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
zdjęcie zabawki, gry - Wieża duchów
Wieża duchów pozycja dostępna
Księgarnia »
Zabawki »
»
Upiór w Operze. Le Fantome de lOpera
zabawki/gry:

Upiór w Operze. Le Fantome de lOpera

Dane szczegółowe:
Producent: Hurrican
EAN: 7612577006007
Data: 2014-07-09
pozycja niedostępna

Upiór w Operze. Le Fantome de lOpera - opis zabawki/gry:

La Carlotta, światowej sławy śpiewaczka operowa jest w trakcie prób do swojego najnowszego recitalu. Jednak od pewnego czasu, codziennie jest świadkiem niepokojących wydarzeń: żyrandol spada tuż obok niej, zewsząd odzywają się dziwne głosy, drzwi trzaskają... Wszystko jest jasne: duch nawiedził to miejsce! W takich warunkach jej dalsza praca w Paryżu jest niemożliwa. Dlatego zagadka musi być rozwiązana tak szybko, jak to możliwe, ponieważ diwa grozi opuszczeniem Paryża i przeniesieniem swojego recitalu do mediolańskiej La Scali! Sprawa jest pilna i w całej Francji wrze... Na wstępnym etapie śledztwa zidentyfikowano 8 podejrzanych. Każdy z nich ma dobry powód, aby zmusić La Carlottę do ucieczki... Czy zdążysz zdemaskować winowajcę Upiór w Operze to kolejna gra w świecie Mr. Jacka. Tym razem akcja przenosi się do Paryża.

Gra jest emocjonującą walką pomiędzy Upiorem, a Detektywem, a narzędziem tej walki jest mądre używanie wszystkich Postaci. Detektyw stara się zidentyfikować Upiora najszybciej jak to możliwe, zawężając liczbę podejrzanych i dzięki temu spowalniając marsz La Carlotty ku wyjściu z Opery. Jego celem jest odkrycie tożsamości Upiora i zatrzymanie La Carlotty w Operze. Upiór stara się opóźniać śledztwo Detektywa. Jego celem jest skuteczne przestraszenie La Carlotty tak, by opuściła Paryż.

Zawartość pudełka: 1 plansza, 8 dwustronnych pionów, 8 kart Postaci, 1 żeton La Carlotty, 1 żeton Ciemność, 1 żeton Kłódki, 11 kart Alibi, 1 dwustronna karta Pomocy Wiek graczy: 9+ Liczba graczy: 2 Czas rozgrywki: 30 minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Upiór w Operze. Le Fantome de lOpera"