pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Trucizna

Dane szczegółowe:
Producent: G3
EAN: 5907732314083
Data: 2012-07-19
39.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

W pracowni alchemika bulgocą na ogniu trzy kociołki z eliksirami. Gracze kolejno wrzucają karty eliksirów do wybranych kociołków uważając przy tym, aby ich zawartość nie wykipiała. Jeśli gracz sprawi, że suma wartości wszystkich kart znajdujących się w kociołku przekroczy 13, musi zabrać karty z kociołka. Otrzymane karty są na koniec gry źródłem punktów ujemnych. Jednak zdobywając większość kart danego koloru, gracz może zapewnić sobie odporność na jego działanie.

Dodatkowo w grze występuje osiem kart trucizny, które mogą popsuć nie tylko zawartość kociołka, ale także końcowy wynik gracza. Zatem należy zręcznie zagrywać swoje karty, tak aby na koniec gry posiadać jak najmniej punktów ujemnych.

Unikaj trucizny i uodpornij się na działanie szkodliwych eliksirów! PUDEŁKO ZAWIERA: 50 kart notes instrukcja Liczba graczy: 3 - 6 Wiek graczy: od 8 lat Czas gry: 45 min.

Zabawki/gry „Trucizna” - oprawa twarda - Producent: G3. Cena 39.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]