pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Tokaido edycja jubileuszowa

Dane szczegółowe:
Producent: Hobbity eu
EAN: 5901549179071
Data: 2019-11-13
Cena wydawcy: 209.09 złpozycja niedostępna

Opis zabawki/gry:

Witaj Podróżniku!
Witaj na legendarnej Drodze Wschodniego Morza - Tokaido, łączącej Kioto i Edo. Rozpoczynasz właśnie niezwykłą podróż po dawnej Japonii, podczas której odkryjesz jej tysiące cudów.

Nie spiesz się, znajdź czas na kontemplacje każdej panoramy, która otworzy się przed Tobą: od majestatycznych gór, poprzez spokojne wybrzeża, aż po rozległe pola ryżowe.

Zbieraj wszystkie pamiątki podczas swojej wyprawy, a jeśli natkniesz się na mieszkańców, nie zmarnuj okazji do ciekawej rozmowy. Korzystaj z dobrodziejstw napotkanych miejsc, od zbawiennego spokoju gorących źródeł, aż do wielu rozkoszy kulinarnych, których dozna Twoje podniebienie.

Czas jest Twoim największym sprzymierzeńcem. Bądź przewidujący, uważny i cierpliwy, aby niczego nie przeoczyć. Delektuj się doznaniami, a powrócisz z tej podroży bogatszy o najróżniejsze doświadczenia.

Tokaido czeka na Ciebie!
Wybierzesz się z nami w spokojną i piękną podróż po dawnej Japonii, by poznać jej zwyczaje, kulturę i kuchnię? Rodzinna gra Tokaido została doceniona przez Kapitułę Konkursu Zabawka Roku za wyjątkowe walory relaksacyjne i estetyczne, klimat dawnej Japonii oraz brak negatywnej interakcji pomiędzy graczami.

Przyszła pora na wydanie jubileuszowe tej wspaniałej gry.

Jubileuszowa edycja Tokaido różni się od swoich poprzedniczek. Nowa edycja gry to przede wszystkim nowa szata graficzna.

Co się zmieniło:
o nowa szata graficzna pudełka jest teraz jeszcze bardziej szczegółowa i dopracowana, o nowa oprawa graficzna planszy powoduje, że jest ona bardziej przejrzysta, o karty są teraz czytelniejsze i jeszcze lepiej oddają ducha japońskiej kultury, o nowe karty postaci są dużo bardziej szczegółowe, o nowe ilustracje kart Panoram pozwalają poczuć piękno japońskich pejzaży.

o nowe, wyjątkowe Kimeeple (meeple w kimono) zastępują klasyczny kształt pionków.

Wszystko nowe ale nadal to dokładnie ta sama wspaniała gra!

Zawartość:
o 1 Plansza o 5 pionków Podróżników o 5 znaczników punktacji o 5 żetonów Bagażu o 50 Monet o 10 dużych kart Podróżników o 12 kart Gorących Źródeł o 60 kart Panoram o 25 kart Posiłków o 24 karty Pamiątek o 14 kart Spotkań o 7 kart Osiągnięć

Zabawki/gry „Tokaido edycja jubileuszowa” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Hobbity eu.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]