pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Pszczoły - zdjęcie zabawki, gry
Pszczoły pozycja dostępna
PtaKostki - zdjęcie zabawki, gry
PtaKostki pozycja dostępna
Top Trumps FC Barcelona - zdjęcie zabawki, gry
Top Trumps FC Barcelona pozycja dostępna
Origami. Gra karciana - zdjęcie zabawki, gry
Origami. Gra karciana pozycja dostępna
Wooden Classic. Szachy - zdjęcie zabawki, gry
Wooden Classic. Szachy pozycja dostępna
Księgarnia »
Zabawki »
»
Teomachia. Gra karciana
zabawki/gry:

Teomachia. Gra karciana

Dane szczegółowe:
Producent: Fabryka Gier Historycznych
EAN: 5902596950019
Data: 2014-10-16
pozycja niedostępna

Teomachia. Gra karciana - opis zabawki/gry:

To początek końca. Zmierzch bogów właśnie się zaczął. Tylko wierni wyznawcy mogą uchronić swoich panów przed upadkiem. Wciel się w jedną ze starożytnych potęg i weź udział w boskiej wojnie. Posyłaj do bitwy swoich czcicieli przeciwko hordom wyznawców przeciwnika. Zsyłaj na wroga trzęsienia ziemi i śmiercionośne pioruny, nie zapomnij jednak chronić swych wyznawców przed mocą nieprzyjaciela. Sięgnij po starożytne artefakty i wzywaj na pomoc największych herosów swojego ludu. W czasach, które nadejdą, musisz uczynić wszystko, aby przetrwać. Nadchodzi kres starej ery i początek nowej - Teomachii, wojny bogów, w której zwyciężysz, albo zostaniesz zapomniany na wieki.

Teomachia to gra karciana przeznaczona dla 2 osób. Każdy z graczy wciela się w jedno z bóstw pochodzących ze starożytnych mitologii. Każdy z bogów dysponuje zupełnie inną mocą, wspieraną dodatkowo przez karty mitów. Główną siłą w grze stanowią nasi wyznawcy, których będziemy posyłać do kolejnych starć z wiernymi przeciwnika. Używając kart modlitw i rozbudowując swoją talię w trakcie rozgrywki, gracze będą starali się pozbawić swojego przeciwnika jego wyznawców.

Autorzy gry: Jakub Wasilewski, Adam Kwapiński, Tomasz Bylina Pudełko z grą zawiera: instrukcję w języku polskim (aby zobaczyć instrukcje kliknij tutaj) 8 plansz bóstw 74 żetony czcicieli 24 karty talii żywiołów 120 kart talii modlitw 20 kart mitów 6 dwustronnych żetonów cudu Wiek graczy: 10+ Liczba graczy: 2 Czas rozgrywki: 30-75 minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Teomachia. Gra karciana"