pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Tantrix. Extreme (puzzle)

Dane szczegółowe:
Producent: Grapet
EAN: 5900238568332
Data: 2014-11-20
22.25  24.11  1.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Tantrix Extreme Odkrywanka TSX Gra logiczna Wiek >6 lat 10 płytek Czas gry 30 minut Tantrix - Układanki - Odkrywanki od lat 6 do 106 Zestaw 10 płytek, którymi wykonujemy 10 niezależnych zadań - układanek.

Celem jest ułożenie pętli; w każdym zadaniu coraz większej i bardziej skomplikowanej.

W najprostszej układance używa się tylko 3 płytek, następnie każda kolejno dodana płytka zwiększa stopień trudności zadania.

Układanka Extreme to trudniejsza wersja Odkrywanki (Discovery). Została zaprojektowana dla graczy, którzy chcieliby czegoś czego nie można rozwiązać. Chcieliśmy pozostawić tę samą sekwencję zadań jak w Odkrywancę ( na początku łatwe, ze wzrastającym stopniem trudności). I tak nie ma już wskazówek co do kolorów na odwrocie płytek, dodaliśmy czwarty kolor, aby utrudnić zapamiętywanie wzrokowe, oraz dodaliśmy dwie skomplikowane układanki piramidy do zestawu. Extreme jest grą zarówno dla miłośników układanek jak i dla doświadczonych graczy Tantrixa. Zasady gry znajdziesz w zakładce Zasady Gry

Zabawki/gry „Tantrix. Extreme (puzzle)” - oprawa twarda - Producent: Grapet. Cena 22.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]