pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
zabawki/gry:

Story Cubes: Fantazje

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5902650610583
Data: 2018-06-29
37.74  44.95  7.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Story Cubes: Fantazje - Rory OConnor - opis zabawki/gry:

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści.

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Fantazje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Baśnie, Mity i Średniowiecze. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z popularnymi baśniami, grecką i rzymską mitologią oraz średniowieczem i etosem rycerskim.

Na czym to polega?
Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!
Wiek graczy: 6+
Liczba graczy: 1+

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Story Cubes: Fantazje"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Gra na emocjach - zdjęcie zabawki, gry
Gra na emocjach Palau Manu
Produkty podobne: