pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zdjęcie zabawki, gry - T.I.M.E Stories Tajemnica Maski
T.I.M.E Stories Tajemnica Maski 89.34 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Dolina królików
Dolina królików 51.71 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Siatka Punkt! Set! Mecz!
Siatka Punkt! Set! Mecz! 35.74 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Zabawki »
»
Smocza Dolina
zabawki/gry:

Smocza Dolina

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5901549927634
Data: 2015-11-26
pozycja niedostępna

Smocza Dolina - Johannes Berger, Julien Gupta - opis zabawki/gry:

W pewnej odległej dolinie, ukrytej przed wszystkimi, żyła sobie szczęśliwie mała smocza rodzinka. O jej istnieniu wiedziało tylko kilku wtajemniczonych magów. Oto dzisiaj młode smoczki po raz kolejny przyleciały do zaczarowanego lasu, aby rozegrać mecz ognistej piłki z drużyną młodych magów. Niestety, mrukliwy czarnoksiężnik Razandar nie jest zadowolony z tych pojedynków. W starym zrzędzie wszystko się gotuje na samą myśl o tym, że piłka zrobiona z lawy mogłaby uszkodzić jego piękną wieżę. Nikt nie chce doświadczyć gniewu czarnoksiężnika, więc rozgrywki odbywają się pod jego nieobecność.

Piłka wiruje w powietrzu, a smoki i czarodzieje bawią się przednio. Ale, ale! Razandar właśnie wraca z wioski magów! Mecz odwołany! Musicie się śpieszyć i zagnać młode smoczki z powrotem do doliny, zanim Razandar wróci do domu i da smoczym graczom nauczkę. Albo, co gorsza, wypędzi smoki na zawsze! Rozbrykane smoczki trudno przekonać do przerwania zabawy. Ale od czego jest magia? Chwyćcie za różdżki i sprowadźcie smoki do rodzinnej doliny, nim Razandar dotrze do swojej wieży! Rozpoczyna się magiczny wyścig!
Gracze starają się za pomocą magii, a dokładniej - dwóch magicznych różdżek, zagnać smoczki z powrotem do doliny. Aby osiągnąć zamierzony cel, muszą ze sobą współpracować, a ich wysiłki okażą się skuteczne, jeśli młody smok nie spadnie z hukiem na ziemię, tylko bezpiecznie wyląduje w dolinie. Wszyscy gracze zostaną zwycięzcami, jeśli uda się zebrać sześć smoków w dolinie, zanim zrzędliwy Razandar wróci do swojej wieży. Jeśli jednak czarnoksiężnik zdąży wrócić do wieży i zobaczy na niej chociażby jednego smoka, wszyscy gracze przegrywają.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Smocza Dolina"
Johannes Berger, Julien Gupta - autor m.in.: