pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
zabawki/gry:

Rialto

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5901549927160
Data: 2015-03-30
pozycja niedostępna

Rialto - Stefan Feld - opis zabawki/gry:

W Rialto gracze wcielają się w przedstawicieli rodów szlacheckich, którzy walczą o swoje wpływy w Republice Weneckiej. W tym celu zdobywają względy u doży, budują mosty i spławiają gondole, umieszczają swoich krewnych w radach dzielnic oraz stawiają różne budynki.

Gracze zdobywają punkty zwycięstwa za różne działania w trakcie gry, a dodatkowo na koniec gry każda dzielnica daje punkty tym graczom, którzy mają tam swoje pionki.

Zyskanie przewagi nad przeciwnikami wymaga starannego planowania swoich działań i uważnego obserwowania poczynań oponentów. W grze trwa ciągła licytacja - o to, kto zbuduje najlepszy most, najlepszy budynek, itp.

Rialto to prosta gra taktyczna oparta na eleganckim mechanizmie zagrywania kart, w której ceniony autor, Stefan Feld, poprowadzi Cię przez emocjonującą walkę o wpływy w mieście na wodzie.

Liczba graczy: 2 - 5 osób Wiek: od 10 lat Czas gry: ok. 45 minut Zawartość pudełka: plansza główna 5 plansz graczy 77 kart po 18 radnych w każdym z 5 kolorów po 2 znaczniki w każdym z 5 kolorów 1 znacznik aktywnej dzielnicy 60 żetonów budynków 6 żetonów mostów 6 żetonów gondoli 30 złotych monet 6 żetonów kolejności 2 płytki bonusowe

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Rialto"
Stefan Feld - autor m.in.:
W Roku Smoka - zdjęcie zabawki, gry
W Roku Smoka Stefan Feld;
Zamki Burgundii - zdjęcie zabawki, gry
Zamki Burgundii Stefan Feld;