pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
zabawki/gry:

Psi Psi!

Dane szczegółowe:
Producent: CUBE
EAN: 5902768838152
Data: 2016-08-09
pozycja niedostępna

Opis zabawki/gry:

Gra stworzona przez dzieci dla dzieci.

Kiedy pojawił się u nas tata 5-letniej Oli, z pomysłem na grę dla dzieci o tematyce, która najmłodszych śmieszy najbardziej - od razu poczuliśmy potencjał i zabraliśmy się do roboty. W kolejce do toalety - tyle przecież rzeczy może się wydarzyć!
Punktem wyjścia była śmieszna gra, dzięki której ,,oswoimy maluchy z ludzką fizjologią: z puszczaniem bąków, popuszczaniem, siusianiem etc. Ta sfera stanowi zwykle temat tabu. Najczęściej dzieci znają jedynie wulgarne określenia czynności fizjologicznych, dzięki tej grze mogą odkryć, że TO ma swoją nazwę i w dodatku zupełnie normalną. Dowiedzą się, że TO dotyczy wszystkich! Dzięki ,,Psi! Psi! można się wspólnie pośmiać (zamiast wyśmiać!) z ,,bąka czy ,,przytupywania, bo zarówno ilustracje, jak i dosadne określenia, czy zadania - brzmią swojsko, a wszystko dzieje się podczas zabawy. Co więcej, dzieci nie mają poczucia niestosowności śmiejąc się. Nie oszukujmy się: każde dziecko ma okres szaleńczego zainteresowania koprologią. Zamiast powtarzać "fuj" możemy zagrać w grę o kupie, puszczaniu bąków, czy siusianiu, która jest przezabawna i wcale nie aż taka obrzydliwa. Śmiech nas wyzwala!
Mamy nadzieję, że gra będzie nie tylko walczyć z dziecięcymi tabu, oswajać maluchy z fizjologią, ale, że będzie stanowić fantastyczny potencjał do wspólnej rodzinnej zabawy. Snucia opowieści. Wykazania się zręcznością, sprytem i kreatywnością! Jednocześnie wiemy (bo sprawdziliśmy), że jest to rewelacyjna gra imprezowa dla starszych graczy. Typ gry, jak nazwał to wspomniany tata Oli ,,gram z dziećmi i czekam, aż pójdą spać, żeby pograć ze znajomymi!
Gra "Psi! Psi!" przygotowana została w dwóch wersjach rozgrywki:
Wersja prostsza - dla dzieci i mniej doświadczonych graczy,w którą może zagrać od 2 do 5 osób. Przy aktywnym udziale Animatorów - Rodziców jest wspaniałą, śmieszną, pełną akcji i interakcji grą m.in oswajającą w zabawie i z przymrużeniem oka ludzką fizjologię. Drodzy rodzice - grając w "Psi! Psi!" bawcie się, wymyślajcie własne zasady specjalne, układajcie krótkie, wesołe historyjki, a może odnoście się do wspomnień z jakieś kolejki, czy biegu do toalety? Tę wersję gry opracowaliśmy na bazie pomysłów i we współpracy z dziećmi - bazując na ich poczuciu humoru (puszczanie bąka - to to, co śmieszy je najbardziej) i kreatywności.

Wersja trudniejsza - to genialna gra na imprezę dla graczy w każdym wieku, ale minimum musi się ich zebrać trójka. Warunek: dystans do siebie i poczucie humoru! Gwarantujemy mnóstwo śmiechu, wygłupów i wyzwań, nadal w klimacie oczekiwania na swoją kolej w drodze do toalety.

Zabawki/gry „Psi Psi!” - oprawa twarda - Producent: CUBE.