pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Przepowiednia

Dane szczegółowe:
Producent: Lucrum Games
EAN: 4713052640136
Data: 2018-11-23
61.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Od wielu lat krainę tę omijali wędrowcy, a po traktach opowiadano, że nawet ptaki nie przelatują nad tamtymi dolinami. Odkąd na starożytne świątynie rzucono klątwę, ich magiczna moc zapewniająca mieszkańcom spokój i dobrobyt, ledwo się tliła. Przepowiednia głosi jednak, że ten kto zdoła odnaleźć magiczne runy i rozwikłać ich zagadkę, ten zdejmie klątwę na wieki. Używaj mocy teleportu, by skrócić drogę między świątyniami. Zbieraj kryształy i umieszczaj je w konfiguracji, jak nakazują stare księgi. Wykorzystaj kryształową moc, by zostać tym, który zdejmie klątwę.

Przepowiednia to bajecznie wykonana gra korzystająca z unikalnej mechaniki "kryształowej sieci" stanowiącej swoistą grę w grze. Zadaniem graczy jest przełamać klątwy, którymi obłożono świątynie w fantastycznej krainie. W tym celu muszą zdobywać magiczne kryształy. Same posiadanie niezbędnych zasobów nie jest jednak wystarczające. Do przełamania klątw konieczne będzie użycie ich w odpowiedniej kolejności, co z kolei wymaga przemyślanego ich ułożenia we wspomnianej kryształowej sieci.

Wiek graczy: 10+
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 20-40 minut

Zabawki/gry „Przepowiednia” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Lucrum Games. Cena 61.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Wonderland - zdjęcie zabawki, gry
Wonderland Marcin Kłos
Tajemnicze Domostwo. Gra o zbrodni - zdjęcie zabawki, gry
Tajemnicze Domostwo. Gra o zbrodni sprzed lat Oleksander Nevskiy, Oleg Sidorenko
Battalia. Początek - zdjęcie zabawki, gry
Battalia. Początek Alexandar Guerovi, Ledha Guerovi