pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Pojedynek Superbohaterów DC

Dane szczegółowe:
Producent: Egmont
EAN: 5908215010560
Data: 2019-11-13
93.59  129.99  36.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Gra karciana z uniwersum DC Comics oparta na popularnym mechanizmie budowania talii!
Wciel się w ulubionego superbohatera DC Comics - BATMANA, FLASHA, WONDER WOMAN i innych. Zdobądź potężne supermoce, mega sprzęt i lojalnych sprzymierzeńców.

A może wolisz wykorzystać łotrów, by zaatakować swoich współgraczy? Wybierz swoją strategię i ruszaj po zwycięstwo!
Gra karciana, w której bohaterem jesteś ty!
W trakcie gry tworzysz swoją talię postaci. Na początku dysponujesz tylko prostymi ciosami, jednak w trakcie gry zdobywasz nowe potężniejsze karty. Karty wzajemnie na siebie oddziałują i współgrają z umiejętnościami twojej postaci. Tylko dobrze działająca i naoliwiona maszyna pozwoli ci pokonać Superłotrów i zwyciężyć grę!
Jak grać?
Wybierz, którym bohaterem będziesz grać. BATMAN! SUPERMAN! WONDER WOMAN! AQUAMAN! FLASH! GREEN LANTERN! CYBORG! Ligi Sprawiedliwości jest gotowa do walki!
W każdej turze dobierasz pięć kart na rękę. Zagrywasz karty, wykonujesz opisane na nich działania, a za zebraną MOC kupujesz nowe karty do swojej talii. Możesz w ten sposób pozyskać ekwipunek, supermoce, sprzymierzeńców oraz takie lokacje jak JASKINIA BATMANA czy FORTECA SAMOTNOŚCI.

Jeśli zbierzesz wystarczająco dużo MOCY, możesz pokonać SUPERŁOTRA. Bądź jednak pewien, że na jego miejscu pojawi się nowy ZŁOCZYŃCA, który będzie chciał zniszczyć LIGĘ SPRAWIEDLIWOŚCI. Czy będziesz gotowy, by odeprzeć jego atak?
Gra kończy się, gdy wszyscy SUPERŁOTRZY zostaną pokonani. Wygra gracz, który zdobędzie najwięcej punktów ze swoich kart.

Elementy gry:
- 114 kart talii głównej
- 36 startowych Ciosów
- 16 startowych Bezsilności
- 16 Kopniaków
- 12 Superłotrów
- 20 Słabości
Liczba graczy: 2-5
Wiek 14+
Czas rozgrywki: 45 minut

Zabawki/gry „Pojedynek Superbohaterów DC” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Egmont. Cena 93.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]