pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Zabawki »
»
Plac Picadilly (puzzle 1000-elem.)
zabawki/gry:

Plac Picadilly (puzzle 1000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668159815
Data: 2015-12-30
pozycja niedostępna

Plac Picadilly (puzzle 1000-elem.) - opis zabawki/gry:

Jedno z najważniejszych miejsc w kosmopolitycznym Londynie, gdzie przecinają się ścieżki mieszkańców miasta i turystów z całego świata. Z pięknym światłocieniem szarości, fantastycznie wydobywającym szczegóły budynków z wielkimi świetlnymi reklamami, stylową fontanną. W centrum zdjęcia przyciąga wzrok czerwony, piętrowy autobus, tak charakterystyczny dla ulic stolicy brytyjskiego imperium. Spieszący po ulicach ludzie i ci, którzy spacerują wokół fontanny, zachmurzone niebo, gdzie spoza chmur nieśmiało przebijają promienie słońca?
Jak rzadko które to zdjęcie oddaje atmosferę miejsca, gdzie czas nigdy się nie zatrzymuje, chyba że w oku fotografującego. W efekcie mamy do dyspozycji klimatyczną migawkę na długie godziny układania.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Plac Picadilly (puzzle 1000-elem.)"