pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Zabawki »
»
Nowy Jork. Teatr (puzzle 1000-elem.)
zabawki/gry:

Nowy Jork. Teatr (puzzle 1000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668155473
Data: 2015-12-30
pozycja niedostępna

Nowy Jork. Teatr (puzzle 1000-elem.) - opis zabawki/gry:

Nowojorska ulica, na której przyciągają wzrok ogromne, skrzące się blaskiem i kolorami bilboardy, reklamujące legendarne broadwayowskie spektakle, takie jak "West Side Story". Tętniące życiem, zapchane samochodami spieszących na przedstawienia ludzi, z typowymi w tamtej okolicy limuzynami i taksówkami (piękna, żółta plama na pierwszym planie) - taki kadr zatrzymał fotograf.

Magia światowej metropolii, która nigdy nie zasypia, gdzie wszystko jest w ciągłym ruchu, a praca przeplata się z czasem poświęcanym na rozrywkę - to i jeszcze więcej do ułożenia w jeden, zapadający pod powiekami obraz.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Nowy Jork. Teatr (puzzle 1000-elem.)"