pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Munchkin z Karaibów - zdjęcie zabawki, gry
Munchkin z Karaibów pozycja dostępna
W cieniu tronu - zdjęcie zabawki, gry
W cieniu tronu pozycja dostępna
Tash-Kalar. Legendarna Arena - zdjęcie zabawki, gry
Tash-Kalar. Legendarna Arena pozycja dostępna
»
»
»
Namiestnik. Stań do walki o władzę
»
»
zabawki/gry:

Namiestnik. Stań do walki o władzę

Dane szczegółowe:
Producent: Games Factory
EAN: 4620011811752
Data: 2015-12-07
pozycja niedostępna

Namiestnik. Stań do walki o władzę - Yuri Zhuravlev - opis zabawki/gry:

Namiestnik to wyjątkowa gra karciana z systemem piramidy, której akcja dzieje się w legendarnym rosyjskim świecie dark fantasy "Berserk", gdzie brutalne wojny i krwawe intrygi są chlebem powszednim, a bohaterów tworzą bezwzględność i rządza władzy.

Nowa jakość wśród niekolekcjonerskich gier karcianych, dzięki nowatorskiemu systemowi opartemu na mechanice piramidy. Namiestnik to chwalona na całym świecie wyjątkowa gra karciana oparta na systemie piramidy, którą gracze tworzą z kart najemników - jeden wybór wpływa na następny, a profity danej karty zależą od jej miejsca w całym układzie. Do dyspozycji graczy oddane zostają także karty praw, zwoje magii i punkty chwały, które można sprytnie zagrywać, aby popsuć szyki innym uczestnikom rozgrywki lub zaplanować dalekosiężną strategię. O karty najemników gracze licytują się na początku każdej tury, używając do tego kamieni szlachetnych, które zgromadzili w skarbcu, a które służą także do aktywacji umiejętności i efektów kart układanych w piramidzie. Gra wymaga dobrego planowania własnych posunięć i umiejętności zarządzania posiadanymi zasobami - tak aby szybko osiągać określone cele i nie pozwolić na to innym graczom.

Hit na targach Essen w 2014 roku i wielki sukces na platformie finansowania społecznościowego Kickstarter i Wspieram.to Okrzyknięta największym wydarzeniem targów Essen 2014 gra Namiestnik osiągnęła wielki sukces na platformie finansowania społecznościowego Kickstarter. W roku 2015 przygotowana została jej druga anglojęzyczna edycja. Games Factory Publishing podąża za światowym trendem wydając pełną polską wersję językową, nie odbiegającą standardem od wersji anglojęzycznej.

Wspaniałe i piękne wydanie. Namiestnik to gra budząca zachwyt wyrażony licznymi recenzjami: doceniona została zarówno świeża i niesamowicie grywalna mechanika, jak i wyjątkowa szata graficzna = stojące na najwyższym poziomie grafiki, pudełko oraz liczne inne elementy gry.

45-60 minut
Wymagany wiek 10+
Liczba graczy 1-4
Zawartość pudełka: 64 kart postaci, 24 kart praw, 4 karty aukcji, 64 kamienie szlachetne, 33 żetony magii/nauki, 17 żetonów ataku/obrony, 54 żetony władzy, 12 żetonów premii za kolor, 4 zasłonki gracza, instrukcja.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Namiestnik. Stań do walki o władzę"